Loading...

Cukrové zdobení perly - šíleně zamilováný 80 g - FunCakes

Cukrové zdobení šíleně zamilovaný FunCakes. Balení 80 g.
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

107 Kč
133.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Směs perel FunCakes Soft Pearls Mix dodá vašim dortům, cupcakes a sušenkám krásný konečný vzhled. Tato směs perel různých velikostí má jemný skus a elegantní lesk, ideální pro každou slavnostní příležitost. Díky svému jemnému skusu jsou ideální pro malé i velké! Ať už zdobíte svatební dort, dárky k narozeninám nebo narozeninové cupcakes, tyto perly vždy vytvoří kouzelný vzhled! Směs perel FunCakes Soft Pearls Mix Crazy in Love 80g je ideální pro zdobení dortu ke Dni matek nebo Valentýna. 

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, dextróza, škrob (pšenice, kukuřice), rýžová mouka, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, koncentrát (jablko, černý rybíz, citron, ředkvička, červená řepa), lešticí látka: E903, E904, rostlinný olej (kokosový, řepkový), zahušťovadlo: E414, aroma, kyselina: E330, barvivo: E120, sůl, otruby (kukuřičné).

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1658 kJ
Energetická hodnota kcal 396,2 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 97 g
    - z toho cukry 88 g
Bílkoviny 0,4 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Nizozemsko

Další informace

Barva červená / růžová / bílá
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Výrobce FunCakes
EAN 8721154440994
Kód produktu F53760

Recenze

100 %
Super — různé velikosti
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks